Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty

Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty

19 listopada 2015 r. w godz. 10:00 - 15:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka w Bydgoszczy odbyły się Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2015. Organizatorem targów jest Porozumienie Bydgoskich Biur Karier uczelni wyższych w Bydgoszczy. 

GALERIA ZDJĘĆ >>

Tegoroczna jubileuszowa edycja targów wiąże się z dziesiątą odsłoną OFFert. Wydarzenie organizowane jest corocznie i gromadzi w dniu targów kilka tysięcy odwiedzających. Adresatami są osoby poszukujące pracy, a mottem, które od kilku lat patronuje organizatorom targów jest pomoc w zawodowym starcie. Organizatorzy zapraszają firmy oferujące staże, praktyki i zatrudnienie dla nowicjusza na rynku pracy. Co roku oferta firm, które biorą udział w targach ulega poszerzeniu. Tegoroczne wydanie targów zgromadzi ponad 80 firm oraz liczne punkty konsultacyjne. W jubileuszowej edycji poza regionalnymi markami udział wezmą firmy spoza województwa.

Ścisłe informacje dotyczące targów znajdują się pod adresem http://www.offerty.byd.pl/ oraz na FB www.facebook.com/BiuraKarier.

Offerty 2015 plakat