Jurasz „Zaczytany”. Głosujemy!

zaczytane biblio

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji „Zaczytani”, w której udział bierze Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy.

Można w niej wygrać wspaniale wyposażoną biblioteczkę z książkami dla mniejszych i większych Pacjentów. W ramach programu Zaczytane Biblioteki pod patronatem Ministra Zdrowia od 6 listopada 2015 r. rozpoczyna się internetowe głosowanie na wybraną placówkę medyczną. Głosowanie trwa do 6 grudnia 2015 r.

Każdy może oddać nie więcej niż jeden głos dziennie.

10 placówek medycznych, które uzyskają najwyższą liczbę głosów zostanie laureatami Konkursu i zgodnie z Regulaminem otrzymają nagrody:

• 1 miejsce: bon na 5000 zł na zakup sprzętu medycznego dla szpitala + półka + książki dla dzieci,
  • 2-10 miejsce: półka + książki dla dzieci,
  • każda zgłoszona placówka medyczna otrzyma książki dla dzieci.

Swój głos można oddać tu >>

Zapraszamy do głosowania na nasz Szpital!

Jeden głos dziennie – CODZIENNIE!

Więcej informacji o programie „Zaczytani” >>

zaczytani info