Spotkajmy się edukacyjnie

Spotkajmy się edukacyjnie

informacje Drodzy maturzyści i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych! W bieżącym tygodniu mamy dla Was kilka propozycji spotkań z przedstawicielami Collegium Medicum UMK.

  • 21 października 2015 r. od godz. 10.00 byliśmy w Operze Nova w Bydgoszczy na targach edukacyjnych. Reprezentanci Collegium Medicum UMK byli do waszej dyspozycji, odpowiadali na pytania rekrutacyjne i doradzali w wyborze kierunku studiów.

  • 22 października 2015 r. spotkaliśmy się z Wami na Nocy Nauki 2015 w VIII LO w Bydgoszczy. W imprezie uczestniczyła Akademicka Grupa Ratownicza, która jak zwykle profesjonalnie uporała się z tematem pierwszej pomocy. Studenci przygotowali szereg medycznych pokazów i wskazówek dotyczących profilaktyki zdrowia, a na zainteresowanych fabularną fikcją czekał rzeczowy warsztat pn. „Transplantologia w filmach i serialach. Fakty medyczne czy fabularna fikcja”.
    Zapisy na warsztaty podczas Nocy Nauki >>

  • Z kolei w piątek 23 października 2015 r. spotkamy się z Wami w Nakle nad Notecią. Będziemy aktywnie uczestniczyć w nakielskich Targach Edukacji i Pracy. Nasi doradcy odpowiedzą na pytania odnośnie wyboru studiów.

Zapraszamy do uczestnictwa!

Targi edukacyjne - stoisko promocyjne  targi stoisko 2  Noc Nauki 2015 w VIII LO w Bydgoszczy 22.10.2015

podziękowanie dla dr Aleksandry Woderskiej - Noc Nauki 2015