Prezydent RP otworzył inwestycję Collegium Medicum UMK

15 października 2015 r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzej Duda uroczyście otworzył nową inwestycję zrealizowaną przez Collegium Medicum UMK dla Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy.

Galeria zdjęć >>

otwarcie Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego 15.10.2015 r.  otwarcie Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego 15.10.2015 r.  otwarcie Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego 15.10.2015 r.

Nowy obiekt szpitalny został wybudowany na potrzeby Kliniki Psychiatrii, Kliniki Geriatrii, Kliniki Dermatologii, Chorób Przenoszonych Drogą Płciową i Immunodermatologii oraz Zakładu Medycyny Paliatywnej w ramach „Wieloletniego Programu Medycznego Rozbudowy i Przebudowy Szpitala Uniwersyteckiego w Bydgoszczy”.