Profesor Włodarczyk złożył autograf

Wlodarczyk ZbigniewProf. dr hab. n. med. Zbigniew Włodarczyk, kierownik Katedry Chirurgii Ogólnej i Transplantologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UMK został wyróżniony w inicjatywnie „Bydgoskie Autografy”.

„Bydgoskie Autografy” to wyróżnienie dla osób, które swoją pracą i działalnością sławią dobre imię Bydgoszczy. 29 września 2015 r. odbyło się posiedzenie Kapituły „Bydgoskich Autografów”. Grono złożone z przedstawicieli mediów, uczelni wyższych i Rady Miasta Bydgoszczy, już po raz dziewiąty rozpatrywało kandydatury osób szczególnie zasłużonych dla budowania dobrego imienia miasta.

Uroczystość wmurowania Bydgoskich Autografów w ulicę Długą w Bydgoszczy odbyła się 11 listopada 2015 r. W Dniu Święta Niepodległości trzej panowie odkryli tabliczki ze swoimi podpisami w Alei Bydgoskich Autografów. Do grona wyróżnionych dołączyli: Maciej Figas, Paweł Łysak i prof. Zbigniew Włodarczyk.

prof. Zbigniew Wodarczyk - Aleja Bydgoskich Autografów  Wodarczyk autograf 2

fot. z uroczystości: www.bydgoszcz.pl