Nowi studenci studiów anglojęzycznych

prof. dr hab. Arkadiusz Jawien przemawia do studentów anglojęzycznych 46 osób pochodzących z Norwegii, Szwecji, Danii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Indii oraz Polski rozpocznie od października 2015 r. studia na kierunku lekarskim prowadzonym w języku angielskim.

Dzięki współpracy z firmą Medical Poland, w dniach 13-14 sierpnia 2015 r. Dyrektor Centrum Kształcenia w Języku Angielskim, prof. dr hab. Arkadiusz Jawień, po raz pierwszy odwiedził Dublin w celach rekrutacyjnych, czego efektem jest 12 przyszłych studentów z Irlandii.

Jawien speaking2O Collegium Medicum zrobiło się głośno w irlandzkich mediach, o czym świadczy m.in. zamieszczony artykuł w irlandzkich mediach >>.

Zachęcamy do czytania!