Liderka ochrony zdrowia

na zdjęciu: Agnieszka Soroko, studentka farmacji Collegium Medicum UMKStudentka VI roku kierunku farmacja Collegium Medicum UMK Agnieszka Soroko zakwalifikowała się do III edycji projektu Fundacji im. Lesława A. Pagi „Liderzy Ochrony Zdrowia”. W wieloetapowej rekrutacji studentka pokonała kilkaset osób, jednocześnie dołączając do trzydziestki tegorocznych stypendystów specjalizujących się w sektorze medycznym, farmaceutycznym, prawnym i ekonomicznym.

Celem projektu Fundacji im. Lesława A. Pagi „Liderzy Ochrony Zdrowia” jest kształcenie najlepszej, otwartej na zmiany kadry managerskiej, która będzie zarządzać służbą zdrowia i placówkami medycznymi.

Jednocześnie przypominamy, że w 2014 r. Liderem Ochrony Zdrowia II edycji został nasz absolwent i doktorant mgr Michał Chojnacki >>

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Więcej informacji o projekcie „Liderzy Ochrony Zdrowia“ >>