Rekrutacja na studia niestacjonarne

studenci Collegium Medicum UMKDo 30 lipca 2015 r. w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów mogły rejestrować się osoby rekrutujące się na studia niestacjonarne I stopnia oraz jednolite magisterskie.

III tura kwalifikacji
2 września 2015 r. zostanie ogłoszona lista osób zakwalifikowanych w III etapie rekrutacji na studia niestacjonarne pierwszego stopnia i jednolite magisterskie.

II tura kwalifikacji
10 sierpnia 2015 r.
ogłosiliśmy listę osób zakwalifikowanych w II turze kwalifikacji na studia niestacjonarne I stopnia oraz jednolite magisterskie.

I tura kwalifikacji
3 sierpnia 2015 r.
ogłosiliśmy listę osób zakwalifikowanych na studia niestacjonarne I stopnia oraz jednolite magisterskie.
W dniach 4-7 sierpnia 2015 r. Uczelniana Komisja Rekrutacyjna przyjmowała dokumenty.

W sierpniu zostaną ogłoszone II nabory na kierunki studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, na których nie zostaną wypełnione limity miejsc.

Aktualny cennik z wysokością opłat za zajęcia dydaktyczne w roku akademickim 2015/2016 >>

Więcej informacji rekrutacyjnych dostępnych jest pod tym adresem: http://www.cm.umk.pl/rekrutacja/