HR EXCELLENCE IN RESEARCH Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza YUFE Yerun
 

Ambasadorzy Kongresów Polskich

Ambasadorzy Kongresów Polskich

Prof. dr hab. n. med. Zbigniew Bartuzi, kierownik Katedry i Kliniki Alergologii, Immunologii Klinicznej i Chorób Wewnętrznych Collegium Medicum i Pełnomocnik Rektora ds. Klinicznych i Kształcenia Medycznego Collegium Medicum w Bydgoszczy oraz prof. dr hab. n. med. Juliusz Jakubaszko, kierownik Katedry Medycyny Ratunkowej i Katastrof Collegium Medicum w Bydgoszczy, zostali nowo wybranymi Ambasadorami Kongresów Polskich.

3 czerwca w Warszawie podczas ostatniego w mijającej kadencji posiedzenia kapituły Programu Ambasadorów Kongresów Polskich wyłoniono tegorocznych laureatów Programu, tj. osoby, które poprzez działania w międzynarodowych stowarzyszeniach rozpowszechniają wiedzę o atutach Polski i pozyskują międzynarodowe kongresy dla naszego kraju. Programy Ambasadorów Kongresów realizuje się w kilkunastu krajach świata. Organizatorami programu Ambasadorów Kongresów Polskich są Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce.

Gala podsumowująca działania Programu w 2015 roku, wręczenie tytułów oraz przekazanie składu nowej Kapituły na lata 2016 - 2019 odbędzie się 17 września br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Zbigniew Bartuzi     profesor Juliusz Jakubaszko

prof. dr hab. n. med. Zbigniew Bartuzi         prof. dr. hab. n. med. Juliusz Jakubaszko