Pierwsi absolwenci studiów anglojęzycznych

Uroczyste zakończenie studiów przez pierwszych absolwentów kierunku lekarskiego prowadzonego w języku angielskim 26 czerwca 2015 r.26 czerwca 2015 r. miało miejsce uroczyste zakończenie studiów przez pierwszych absolwentów kierunku lekarskiego prowadzonego w języku angielskim.

Uroczystość odbyła się pod patronatem Prorektora ds.
Collegium Medicum, prof. dr hab. Jana Styczyńskiego, Dziekana Wydziału Lekarskiego, prof. dr hab. Jacka Kubicy oraz Dyrektora Centrum Kształcenia w Języku Angielskim CM UMK, prof. dr hab. Arkadiusza Jawienia.

Na uroczystości obecni byli przedstawiciele władz uczelni, 11 przyszłych lekarzy i członków ich rodzin oraz przedstawiciel Agder Academy, pan Thor Kristian Hanisch.

Fotorelacja z uroczystości w dniu 26.06.2015 r. >>