Studencki Projekt Roku

logo konkursu Studencki Projekt RokuStudenci Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum UMK działający w "Młodej Farmacji" zdobyli miano najlepszego studenckiego projektu roku w konkursie na Studencki Projekt Roku organizowanym przez grupę PZU. Konkurs ma na celu promocję popularnych projektów studenckich oraz wybór najlepszych, które zdobędą wsparcie Grupy PZU w roku akademickim 2015/2016.

Pomysłem, który zdominował podium jest popularna już w dziesięciu miastach Polski akcja "Zapytaj Farmaceutę...", w ramach której studenci sprawowali opiekę farmaceutyczną nad pacjentami z nadciśnieniem tętniczym oraz cukrzycą.
Młoda Farmacja Bydgoszcz jest jednym z oddziałów, które z ogromnym zaangażowaniem promowało ideę opieki farmaceutycznej, czyli inicjatywy mającej na celu poprawę kondycji zdrowotnej naszego społeczeństwa.

Więcej informacji o działalności Młodej Farmacji >>

Więcej informacji o konkursie >>