Mikołaj Kopernik w Polsce - konkurs!

Mikołaj Kopernik w Polsce - konkurs!

Mikołaj Kopernik w Polsce grafikaTylko do końca tygodnia można wziąć udział w konkursie fotograficznym „Mikołaj Kopernik w Polsce” zorganizowanym w związku z tegorocznymi obchodami jubileuszu 70-lecia Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

Każda zainteresowana osoba, która do 31 maja 2015 r. prześle fotografię wizerunku Mikołaja Kopernika ma szansę na główną wygraną. Konkurs „Mikołaj Kopernik w Polsce” polega na nadesłaniu na wskazany e-mail fotografii pomników, rzeźb, miejsca lub innych elementów związanych bezpośrednio z wizerunkiem Mikołaja Kopernika.

Spośród nadesłanych w konkursie fotografii zostaną wyłonione 3 nagrody główne oraz 35 nagród dla osób, które prześlą wyróżniające się fotografie zgodne z regulaminem konkursu.

Dla zwycięzców przewidujemy nagrody w postaci:

  • I miejsce - tablet,
  • II i III miejsce - nagrody rzeczowe w postaci gadżetów z logo CM (pamięć przenośna o pojemności 8 GB w kształcie chirurga, kubek, zabawka tabletka antystresowa).
  • 35 osób, które prześlą wyróżniające się zdjęcia zgodne z regulaminem konkursu, otrzyma pamięć przenośną o pojemności 8GB w kształcie Mikołaja Kopernika.

Aby wziąć udział w konkursie, każdy uczestnik powinien przesłać zdjęcie konkursowe i wymagane oświadczenia, które są załącznikiem do regulaminu. Adres mailowy, na który należy przesłać załączniki to: konkurs@cm.umk.pl

Czekamy na wasze propozycje!

pdfRegulamin konkursu >>92.86 KB
docOświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych >>25.00 KB
docOświadczenie o uczestnictwie dziecka w konkursie „Mikołaj Kopernik w Polsce” >>26.00 KB