FestiwaLOVE podsumowanie

Bydgoski Festiwal Nauki - zajęcia dla uczniówW dniach 20-23 maja 2015 r. odbył się Bydgoski Festiwal Nauki. Podczas czterech dni cztery uczelnie z naszego miasta zapewniły uczestnikom festiwalu moc atrakcji. Warsztaty, wykłady, pokazy, a nawet wycieczki cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno wśród najmłodszych, jaki i tych nieco starszych. Każdy chciał przecież złapać BAKCYLA NAUKI. Collegium Medicum UMK również przygotowało szereg propozycji dla mieszkańców naszego regionu.

Dziękując za pomoc tym wszystkim, którzy swoim zaangażowaniem przyczynili się do sukcesu organizacyjnego, zapraszamy już dziś na rok następny. Do zobaczenia!

GALERIA ZDJĘĆ >>