Dylematy w transplantologii

wykład wygłosi profesor Zbigniew Wlodarczyk „Dylematom etycznym w medycynie transplantacyjnej” będzie poświęcona najbliższa odsłona „Otwartych Spotkań Klubu Profesorów im. Ludwika Kolankowskiego”. W środę 13 maja 2015 r. wykład na ten temat wygłosi prof. Zbigniew Włodarczyk z Wydziału Lekarskiego. Spotkanie odbędzie się w Collegium Medicum w Bydgoszczy.

Prelekcja rozpocznie się o godz. 18:00 w Sali Profesora Bogdana Romańskiego (d. Sala Senacka) w siedzibie Collegium Medicum UMK przy ul. Jagiellońskiej 13 w Bydgoszczy. Wstęp jest wolny. Po wykładzie przewidziana jest dyskusja.

Organizatorem cyklu jest prof. Adam Jakubowski, prezes Klubu Profesorów im. Ludwika Kolankowskiego UMK.