Szkoła letnia w Edynburgu

EdynburgW dniach 10-14 sierpnia 2015 r. Szkoła letnia Uniwersytetu w Edynburgu zaprasza na zajęcia w zakresie podniesienia kompetencji związanych z procesem nauczania. Zajęcia są adresowane do pracowników dydaktycznych naszej Uczelni.

The Edinburgh Summer School oferuje serię warsztatów ukierunkowanych na proces nauczania. Wiedza zdobyta podczas warsztatów dostarczy narzędzi potrzebnych do wdrażania zmian, oceny nowych rozwiązań oraz zapewni profesjonalizm w dalszej działalności dydaktycznej.

Program kursu przewiduje między innymi bankiet oraz kolację dla uczestników szkolenia. W pozostałe wieczory na uczestników czekają uroki festiwalu teatralnego Fringe, imprezy o międzynarodowej sławie.

Szczegółowych informacji udziela

Aleksandra Laskowska