Botaniczny konkurs fotograficzny

foto2014„Niezwykły świat roślin leczniczych” to temat konkursu fotograficznego organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Botaniki Farmaceutycznej przy Katedrze i Zakładzie Biologii i Botaniki Farmaceutycznej. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich studentów i pracowników Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy.
Patronat honorowy nad konkursem objął Dziekan Wydziału Farmaceutycznego, prof. dr. hab. Stefan Kruszewski.

W tym roku, podobnie jak w roku 2013, konkurs związany jest z międzynarodową akcją pod hasłem „Fascynujący Świat Roślin” („Fascination of Plants Day”), której celem jest wskazanie szeroko pojętego znaczenia roślin dla człowieka i środowiska. Więcej informacji na temat obchodów dnia roślin w Polsce można znaleźć na stronie: http://plantday.com.pl/

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać na adres: skn.botan.farm@gmail.com fotografie, których tematem są rośliny lecznicze.
Na zdjęcia oczekujemy do dnia 24 maja 2015 r.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 7 czerwca 2015 r.

Szczegóły konkursu można znaleźć w pdfregulaminie >> 147.08 KB

Wyniki konkursu 2014 >>