Widoczni - Bezpieczni w Bydgoszczy

widoczni bezpieczniCollegium Medicum UMK objęło patronatem projekt „Widoczni - Bezpieczni w Bydgoszczy”. 16 kwietnia 2015 r. odbyła się konferencja prasowa promująca akcję. Celem akcji „Widoczni – Bezpieczni w Bydgoszczy” jest zmiana mentalności w odniesieniu do kwestii noszenia odblasków. Wypromowanie nawyku noszenia odblasków nie tylko wśród dzieci, ale również wśród młodzieży i dorosłych to podstawowe zadanie, które realizuje projekt. Priorytetem projektu jest zwiększenie bezpieczeństwa na drogach. Projekt został podzielony na programy, skierowane do różnych grup wiekowych tak, aby zależnie od wieku dotrzeć do uczestników programu, przekazując im treści dostosowane do wieku.

Koordynatorem projektu z ramienia Collegium Medicum UMK jest prof. dr hab. n. med. Michał Szpinda.

Więcej informacji o projekcie „Widoczni - Bezpieczni w Bydgoszczy >>

Programy realizowane w ramach projektu >>