Promujemy innowacje

Promujemy innowacje

InnoMaReDział Programów Międzynarodowych i Współpracy z Gospodarką CM zaprasza do udziału w konkursie Innowacyjna Marka Regionu InnoMaRe Made in Kujawsko-Pomorskie, organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Zorganizowana przez samorząd województwa inicjatywa ma na celu wyłonienie i uhonorowanie charakteryzujących się wysoką innowacyjnością produktów, usług, procesów i metod stanowiących rozwiązania problemów technicznych (know-how), oferowanych przez kujawsko-pomorskie mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz jednostki naukowe.

Certyfikaty InnoMaRe przyznane zostaną w dwóch kategoriach konkursowych: InnoMaRe Business (przedsiębiorstwa) oraz InnoMaRe Science (jednostki naukowe). Laureaci staną się wizytówką województwa oraz otrzymają prawo do posługiwania się certyfikatem jakości świadectwem innowacyjności.

Aplikacje zostaną ocenione przez kapitułę konkursową, składającą się z przedstawicieli kujawsko-pomorskich uczelni, jednostek otoczenia biznesu i pracowników Urzędu Marszałkowskiego. Ogłoszenie zwycięzców będzie miało miejsce w czerwcu 2015, w ramach obchodów Święta Województwa.

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 5 maja 2015 r.
Udział w konkursie jest bezpłatny.

Formularze zgłoszeniowe oraz Regulamin konkursu dostępne są na stronie: www.kujawsko-pomorskie.pl 

Wszelkich dodatkowych informacji udziela:
Dział Programów Międzynarodowych i Współpracy z Gospodarką CM
Magdalena Tatarzyn
tel. 52 585 36 91
e-mail: m.tatarzyn@cm.umk.pl