Centrum Komunikacji Klinicznej

CKK logo mCentrum Komunikacji Klinicznej w kwietniu zaplanowało dwa istotne wydarzenia, na które zapraszamy już dziś:

We współpracy z tEACH CKK organizuje kurs Train the Trainers pt. „Curriculum Development”, który odbędzie się w dniach 16-17 kwietnia 2015 r. w Bibliotece Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Kurs poprowadzi Przewodniczący European Association for Communication in Healthcare, Dr Jonathan Silverman wraz z Przewodniczącym Elektem, panią Evelyn van Weel-Baumgarten. Do uczestnictwa w kursie zaprosiliśmy nauczycieli komunikacji klinicznej z różnych ośrodków akademickich. Jest to już kolejne, realizowane w Bydgoszczy, ważne wydarzenie promujące ideę komunikacji klinicznej w Polsce.

W dniach 18-19 kwietnia 2015 r. Centrum Komunikacji Klinicznej zaprasza na czwarte spotkanie Sieci EACH Polska. Spotkanie obędzie się w budynku F Collegium Medicum, w sali 58, przy ul. Jagiellońskiej 13-15 w Bydgoszczy. Pierwszego dnia organizatorzy przewidzieli pracę w grupach, a drugiego warsztaty. W czasie spotkania członkowie Sieci koncentrować się będą na kontynuacji realizowanych w podgrupach działań, które mają na celu popularyzację idei komunikacji klinicznej, kształcenie specjalistów w tej dziedzinie oraz wprowadzenie europejskich standardów kształcenia we wszystkich uczelniach medycznych w Polsce, a także udział w warsztatach.