Folia Medica Copernicana

Folia Medica Copernicana plakat Z przyjemnością informujemy, że ukazał się kolejny numer kwartalnika naukowego Folia Medica Copernicana, w którym publikowane są prace oryginalne i poglądowe o szerokiej tematyce medycznej. W bieżącym numerze FMC znajdziecie Państwo m.in. wyniki przeglądu systematycznego dotyczącego leczenia biwalirudyną u pacjentów poddawanych przezskórnej interwencji wieńcowej, subanalizę randomizowanego badania klinicznego IMPRESSION, wyniki dotyczące walidacji testu do oznaczania wysokoczułej troponiny I oraz inne interesujące prace.
W czasopiśmie zamieszczono również streszczenia najlepszych młodych naukowców z międzynarodowej konferencji International Cardiovascular Research Meeting, która odbyła się w Bydgoszczy w dniach 11-13 czerwca 2015 r.

Serdecznie zapraszamy do lektury na stronie www.fmc.viamedica.pl
oraz nadsyłania prac.