Drzwi Otwarte Collegium Medicum

Drzwi Otwarte Collegium Medicum plakat31 marca 2015 r. o godz. 10:00 zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz wszystkich zainteresowanych podjęciem studiów na Drzwi Otwarte Collegium Medicum. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z proponowaną przez nas ofertą dydaktyczną.

Drzwi Otwarte Collegium Medicum to coroczna propozycja dla maturzystów, którzy podejmują decyzje związane z wyborem studiów. Na spotkanie zapraszamy młodzież, której oferujemy kontakt ze studentami Collegium Medicum. Wychodzą oni naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych kandydatów na studia i prezentują swoje kierunki. Oprócz tego przygotowujemy szereg warsztatów oraz dajemy okazję do zwiedzenia poszczególnych katedr i klinik Szpitala Uniwersyteckiego, gdzie kandydat może dowiedzieć się na czym będzie polegać jego przyszła praca. W programie przewidujemy również spotkanie z władzami Uczelni, wykładowcami, oraz przedstawicielami organizacji studenckich.

Dodatkowo przygotowaliśmy niespodziankę w postaci zainscenizowanego wypadku drogowego z udziałem ratowników medycznych. Serdecznie zapraszamy. Tak było w zeszłym roku >>

Drzwi Otwarte Collegium Medicum zdjęcie 2  Drzwi Otwarte Collegium Medicum zdjęcie 3  Drzwi Otwarte Collegium Medicum zdjęcie 4

DRZWI OTWARTE 2015 mapa kampusu