Kobiety medycyny

Prof. dr hab. n. med. Mieczysława Czerwionka-Szaflarska zdjęcie 2Prof. dr hab. n. med. Mieczysława Czerwionka-Szaflarska, kierownik Katedry i Kliniki Pediatrii, Alergologii i Gastroenterologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UMK została nominowana przez redakcję Portali Medycznych do tytułu Kobiety Medycyny 2015.

To już druga edycja plebiscytu Kobiety Medycyny organizowanego przez redakcję Portali Medycznych, a odbywającego się pod honorowym patronatem Pani Prezydentowej Jolanty Kwaśniewskiej. Ubiegłoroczna edycja cieszyła się ogromnym powodzeniem, na kandydatki oddano łącznie ponad 18 tysięcy głosów.

Laureatki plebiscytu Kobiety Medycyny 2015 zostaną wybrane w głosowaniu internautów. Każdy z nich może oddać 3 głosy - jeden głos na jedną kandydatkę. Głosowanie na stronie http://kobietymedycyny.pl trwa do 5 marca 2015 r.
Na tej samej stronie dostępny jest także pełny regulamin plebiscytu oraz uzasadnienie nominacji dla poszczególnych kandydatek.

kobiety medycyny 2015 plakat konkursowy