AIP świętuje

16 stycznia 2015 r. o godz. 18:00 Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają studentów Collegium Medicum UMK na wyjątkowe spotkanie z okazji 10 urodzin AIP.
Gośćmi specjalnymi spotkania będą założyciele największej sieci inkubatorów w Europie - Jacek Aleksandrowicz, Dariusz Żuk i Mariusz Turski.

– Spotkania skierowane są do początkujących przedsiębiorców z AIP oraz studentów, którzy zyskują unikalną możliwość spotkania się w nieformalnej atmosferze w gronie ekspertów i partnerów, by zaprezentować swój pomysł na biznes, wymienić się doświadczeniami i pomysłami. Najbliższy StartUp Mixer jest wyjątkowy - będziemy świętować 10-te urodziny AIP – wyjaśnia Radosław Ratajczak, Dyrektor AIP Bydgoszcz.

Spotkanie odbędzie się w piątek 16 stycznia 2015 r. o godz. 18:00 w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta (s. 201) przy ul. Jezuickiej 1 w Bydgoszczy.

Zapraszamy.

AIP 10lat plakat