Jesienna Wampiriada

16 grudnia 2014 r. w godz. 8:30 - 16:00 Niezależne Zrzeszenie Studentów UMK zaprasza na jesienną edycję Wampiriady, czyli akcji oddawania krwi.

Wampiriada jest głównym cyklicznym projektem NZS organizowanym dwa razy w roku, jesienią i wiosną, przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w każdym województwie. Projekt skierowany jest przede wszystkim do studentów uczelni wyższych i wykładowców, ale do oddania krwi na uczelniach zapraszamy także wszystkich, którzy chcą nieść pomoc potrzebującym. Dla każdego krwiodawcy poza czekoladą organizatorzy przewidzieli niespodziankę.

Wampiriada odbędzie się w auli A Collegium Medicum UMK przy ul. Jagiellońskiej 13 w Bydgoszczy.

Zapraszamy do udziału.

Jesienna Wampiriada baner