IFMSA na Święta

IFMSA na Święta

choinka zdjęcieStudenci zrzeszeni w bydgoskim oddziale IFMSA-Poland w okresie przedświątecznym zapraszają do uczestnictwa w organizowanych imprezach charytatywnych oraz kwestach na rzecz osób potrzebujących.

Studenci zaplanowali szereg kwest, z których dochód zostanie przeznaczony na upominki dla dzieci spędzających Święta Bożego Narodzenia w szpitalach uniwersyteckich oraz dla seniorów z domu spokojnej starości. Tuż przed Świętami studenci medycyny przebrani za Świętego Mikołaja, aniołki i elfy odwiedzają małych pacjentów na szpitalnych oddziałach, by wspólnie śpiewać kolędy, rozdać świąteczne podarunki i sprawić, by dzieci poczuły magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

4-5 grudnia 2014 r. w budynku audytoryjnym studenci oferowali świąteczne wypieki.

12 grudnia 2014 r. o godz. 18:00 w Hali Sportowej Zespołu Szkół nr 15 przy ul. Czerkaskiej 8 w Bydgoszczy odbył się mecz pomiędzy studentami a kadrą akademicką Collegium Medicum UMK.

18 grudnia 2014 r. odbędzie się finał akcji. Tego dnia studenci przebrani za Św. Mikołajów odwiedzą Katedrę Pediatrii, Hematologii i Onkologii, Katedrę i Klinikę Alergologii, Immunologii Klinicznej i Chorób Wewnętrznych oraz Katedrę Gastroenterologii i Zaburzeń Odżywiania, by rozdać dzieciom świąteczne upominki.

Zapraszamy do udziału w akcji.