„Tramwaj Zwany Pożądaniem”

tramwaj zwanyTramwaj Zwany Pożądaniem plakat29 listopada 2014 r. po Bydgoszczy będzie kursował wyjątkowy tramwaj rozwożący zainteresowanych do bydgoskich klubów. Organizatorzy: Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland i MTV Staying Alive Foundation reklamują wydarzenie jako najlepszą darmową mobilną imprezę.

Podczas wspólnej podróży będzie można się dowiedzieć o zagadnieniach z zakresu problematyki zdrowia reprodukcyjnego oraz wszystkiego na temat problematyki dotyczącej zakażeń wirusem HIV i wynikającej z tego nieuleczalnej dotychczas choroby AIDS. Poruszona zostanie tematyka nieświadomego zakażania się wirusem HIV.

Honorowy patronat nad imprezą objął Prorektor ds. Collegium Medicum prof. dr hab. Jan Styczyński oraz Prezydent Miasta Bydgoszczy Rafał Bruski.

Tramwaj będzie kursował na trasie:
BIELAWY - Chodkiewicza - Gdańska - r. Jagiellonów - Dworzec Autobusowy - Jagiellońska - r. Fordońskie - BAŁTYCKA.

Przejazdy
specjalnym tramwajem będą bezpłatne.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/731302640322006/