Studia w Edynburgu

mapa studia w edynburgu zdjęciePodjęcie części studiów lub badań na Uniwersytecie Medycznym w Edynburgu umożliwia Fundusz Polskiej Szkoły Medycyny w Edynburgu. Jest to program stypendialny, którego celem jest wsparcie aplikantów chcących studiować lub zająć się badaniami na szkockim uniwersytecie.

Dla ubiegających się o przyjęcie na kursy magisterskie / doktoranckie oraz chcących podjąć badania w Edynburgu, stypendium płatne jest na okres od 1 do 12 miesięcy w zależności od długości studiów lub badań. Nie zawiera opłat związanych z czesnym, kosztów badań, kosztów badań laboratoryjnych oraz ewentualnych zysków z tych badań, kosztów podróży do i z Polski. Pomoc finansowana w zakresie opłat związanych z czesnym prawdopodobnie będzie dostępna dla określonej liczby kandydatów. W przypadku, gdy aplikant będzie odbywał kształcenie się na odległość oraz uzyskania zadowalające wyniki, stypendium będzie zawierać opłaty związane z czesnym, lecz nie będzie zawierać zwrotu kosztów utrzymania.

pdfWięcej informacji >>114.18 KB