HR EXCELLENCE IN RESEARCH Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza YUFE Yerun
 

Nowa Pracownia Hemodynamiki i Angiografii

Nowa Pracownia Hemodynamiki i Angiografii

Pracownia Hemodynamiki i Angiografii otwarcie12 listopada 2014 r. w Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy odbyła się uroczystość otwarcia Pracowni Hemodynamiki i Angiografii Kliniki Kardiologii oraz zmodernizowanych pomieszczeń Kliniki Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej.

Inwestycje są częścią Projektu „Modernizacja i doposażenie uniwersyteckich oddziałów szpitalnych o kluczowym znaczeniu dla zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego", realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Rok wcześniej dzięki Projektowi udało się zmodernizować i doposażyć Oddział Kliniczny Noworodków, Wcześniaków z Intensywną Terapią Noworodka, Szpital wzbogacił się również o wysokospecjalistyczny sprzęt, m.in. echoendoskop i system do przełykowej manometrii wysokiej rozdzielczości oraz karetkę neonatologiczną.

Na realizację całości Projektu Szpital otrzymał z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego 15.050.000 PLN, w tym 12.792.500 PLN dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Galeria zdjęć >>