Dzień walki z cukrzycą

Dzień walki z cukrzycą plakat15 listopada 2014 r. w godzinach 13:00 - 18:00 w bydgoskiej Galerii RONDO studenci Młodej Farmacji oraz Studenckiego Towarzystwa Diagnostów Laboratoryjnych, działających w Collegium Medicum UMK organizują akcję Dzień Walki z Cukrzycą, z okazji obchodów Światowego Dnia Walki z Cukrzycą.

Podczas akcji każdy będzie miał możliwość wzięcia udziału w bezpłatnym badaniu poziomu glukozy we krwi za pomocą glukometrów, wartości ciśnienia tętniczego za pomocą ciśnieniomierzy oraz wartości BMI i sprawdzenia masy ciała. Ponadto, przewidziana jest możliwość skorzystania z porady dietetyka, kosmetologa oraz farmaceuty i diagnosty laboratoryjnego w zakresie stosowania leków i pielęgnacji ciała u osób z cukrzycą.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Zabierzcie ze sobą rodzinę, przyjaciół, znajomych. Cukrzyca jest wielkim zagrożeniem, z którym możemy walczyć.