Medyczna Środa

buty zdjęcie5 listopada 2014 r. o godz. 18:00 mgr Joanna Sebastian z Katedry i Kliniki Rehabilitacji (w zastępstwie za dr n. med. Monikę Struensee) wygłosi wykład „Tupot małych stóp - czyli jak dobierać buty" w ramach cyklu ogólnodostępnych wykładów popularnonaukowych „Medyczna Środa”.

Każdy rodzic pragnie dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze. Dlatego jako rodzice dbamy również o to, aby zapewnić dziecku jak najlepsze obuwie. Niestety w tym zapędzie czasem zamiast butów profilaktycznych zakładamy dzieciom buty typowo ortopedyczne, stworzone do leczenia wad stóp a nie do zapobiegania powstawaniu tych wad. Celem wykładu będzie przedstawienie cech, które powinny spełniać buty profilaktyczne, zasady doboru butów, oraz rys kształtowania się łuków stopy.

Na wykład zapraszamy o godz. 18:00
do auli Collegium Medicum UMK
przy ul. Jagiellońskiej 13 w Bydgoszczy

Wstęp wolny.
Zapraszamy szczególnie osoby
zainteresowane poszerzaniem medycznych horyzontów!

Kolejne wykłady z cyklu "Medyczna Środa" >>