Sukces Medycznej Środy

wykład „Udar mózgu - nie mówię i co dalej?”, prowadzony przez mgr Marlenę Puchowską zdjęcieCykl wykładów naukowych „Medyczna Środa” odniósł kolejny frekwencyjny sukces. Ostatni wykład „Udar mózgu - nie mówię i co dalej?”, prowadzony przez mgr Marlenę Puchowską z Kliniki Neurologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UMK, zgromadził ponad 200 zainteresowanych.

Przypomnijmy, że wykład inaugurujący XVI edycję w dniu 15 października 2014 r. prowadzony przez prof. dr. hab. Jana Styczyńskiego Prorektora ds. Collegium Medicum zgromadził równie liczną zaangażowaną tematycznie widownię.

Za Państwa obecność bardzo dziękujemy i zapraszamy na kolejne wykłady. Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnym profilu Medycznej Środy na Facebooku >>

Galeria zdjęć >>