„Medyczna Środa” - 16 edycja rozpoczęta

„Medyczna Środa” - 16 edycja rozpoczęta

16 edycja wykładów „Medyczna Środa” zdjęcie 2Nauki medyczne fascynują większość z nas. Interesujemy się zdrowiem swoim i swoich najbliższych. Stykamy się z niełatwym tematem śmierci i pięknem nowego życia. Medycyna jako nauka i praktyka dotyczy nas wszystkich. Można ją poznawać w ciekawy sposób na organizowanych przez Collegium Medicum UMK wykładach w cyklu „Medyczna Środa”.

16 edycja wykładów „Medyczna Środa” została zainaugurowana 15 października 2014 r. przez prof. dr. hab. Jana Styczyńskiego Prorektora ds. Collegium Medicum. Wykład „Wszystko co należy wiedzieć o przeszczepianiu szpiku i krwi pępowinowej” wysłuchało 250 osób! Za Państwa obecność bardzo dziękujemy i już teraz zapraszamy na kolejne spotkania.

22 października 2014 r. o godz. 18:00 mgr Wojciech Smuczyński z Kliniki Neurochirurgii, Neurotraumatologii i Neurochirurgii Dziecięcej wprowadzi nas w temat rozwoju rehabilitacji od starożytności do współczesności.

16 edycja wykładów „Medyczna Środa” zdjęcie 3Wykład odbędzie się o godz. 18:00
w auli Collegium Medicum UMK
przy ul. Jagiellońskiej 13 w Bydgoszczy
Wstęp wolny.

Zapraszamy!!!

Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnym profilu Medycznej Środy
na Facebooku >>

16 edycja wykładów „Medyczna Środa” zdjęcie 4  16 edycja wykładów „Medyczna Środa” zdjęcie 5  16 edycja wykładów „Medyczna Środa” zdjęcie 6

fot. K. Jabłoński (Dział Aparatury Naukowej CM)