Konkurs rekrutacyjny rozstrzygnięty

Prorektor ds. Collegium Medicum prof. dr hab. Jan Styczyński wręczył nagrody zwycięzcom Wielkiego Konkursu Rekrutacyjnego 2014 zdjęcie 23 października 2014 r. Prorektor ds. Collegium Medicum prof. dr hab. Jan Styczyński wręczył nagrody zwycięzcom Wielkiego Konkursu Rekrutacyjnego 2014.

Wielki Konkurs Rekrutacyjny adresowany był do kandydatów, którzy wzięli udział w rekrutacji na Uniwersytet Mikołaja Kopernika i rozpoczynają naukę w roku akademickim 2014/2015. Główne wygrane w konkursie to:

• darmowy pokój w akademiku Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy przez pierwszy semestr studiów, który wygrała Emilia Bernadetta Weber z kierunku farmacja,
  • zestaw odzieży medycznej na cały okres studiów, który wygrał Jan Żurawski z kierunku lekarskiego.

Więcej konkursowych informacji >>

Prorektor ds. Collegium Medicum prof. dr hab. Jan Styczyński wręczył nagrody zwycięzcom Wielkiego Konkursu Rekrutacyjnego 2014 zdjęcie 3    Prorektor ds. Collegium Medicum prof. dr hab. Jan Styczyński wręczył nagrody zwycięzcom Wielkiego Konkursu Rekrutacyjnego 2014 zdjęcie 4