Ranking kół naukowych

logo STN 2014Zarząd Studenckiego Towarzystwa Naukowego Collegium Medicum UMK zaprasza wszystkie koła naukowe do udziału w rankingu przedstawiającym ich działalność w roku akademickim 2013/2014. Ranking wyłoni najbardziej aktywne i prężnie działające koła naukowe.

Warunkiem przystąpienia koła naukowego do rankingu jest konieczność złożenia sprawozdania z działalności koła w roku akademickim 2013/2014. Formularze zgłoszeniowe może złożyć przewodniczący koła naukowego lub dowolnie wyznaczona przez niego osoba należąca do koła.
Termin składania zgłoszeń upływa 10 października 2014 r. na adres mailowy STN stncmumk@gmail.com.
Wyniki rankingu zostaną przedstawione najpóźniej do 19 października 2014 r. na stronie internetowej STN Collegium Medicum UMK oraz na profilu Facebook.
Pierwsze trzy miejsca zostaną uhonorowane nagrodą Kuratora STN Collegium Medicum UMK.

pdfRegulamin rankingu >>69.23 KB
docFormularz zgłoszeniowy >>167.50 KB