Absolwent UMK

Absolwent UMK

W Collegium Medicum UMK realizowany jest Programu Absolwent, którego głównym celem jest utrzymywanie więzi z absolwentami Uniwersytetu. Po zakończonych studiach nasi podopieczni mają możliwość kontynuacji współpracy z uczelnią na preferencyjnych zasadach.

W programie znajdziecie szczegółową ofertę, dotyczącą kontynuacji współpracy z uczelnią,  min.  będziemy Was informować o najważniejszych wydarzeniach z życia uczelni. Ci, którzy zapiszą się do Programu Absolwent będą mieli okazję skorzystać z oferty instytucji kultury, szkół językowych, firm ubezpieczeniowych, biur podróży i wielu innych partnerów, z którymi współpracujemy jako uczelnia. Będąc posiadaczem Karty Absolwenta UMK macie również możliwość bezpłatnego skorzystania z Biblioteki Medycznej.

Każdy uczestnik Programu "Absolwent UMK" otrzymuje - bezpłatnie i bezterminowo -  Kartę Absolwenta UMK, która ułatwia mu korzystanie z licznych przywilejów. Należą do nich m.in.:

·         uprawnienie do korzystania z wielu rabatów udzielanych przez Partnerów Programu, zarówno regionalnych, jak i ogólnopolskich (zobacz pełną listę)

·         możliwość korzystania z bibliotek CM UMK i UMK, w tym także z bibliotek wydziałowych na specjalnych warunkach

·         newsletter zawierający informacje o nowych przywilejach, konkursach i aktualnościach z życia uczelni

·         bezpłatne konta pocztowe (konto@abs.umk.pl) o pojemności 100 MB z bezprzewodowym dostępem do sieci na terenie UMK, chronione przed spamem i wirusami

·         pomoc w kontaktach ze znajomymi ze studiów

Więcej informacji o programie:

https://absolwent.umk.pl/