AIP przy Collegium Medicum

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Collegium Medicum w Bydgoszczy to  propozycja dla tych, którzy chcą się zmierzyć z tematem prowadzenia własnej firmy.

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości stanowią największą sieć inkubatorów przedsiębiorczości w Europie, datując swoją działalność od 2004r. Nadrzędnym celem funkcjonowania inkubatorów jest budowa korzystnej relacji dla rozwoju przedsiębiorczości wśród młodych inwestorów. AIP powstają w przy uczelniach całej Polski, oferując młodym przedsiębiorcom komplet narzędzi niezbędnych do otwarcia i funkcjonowania firmy na wolnym rynku gospodarki.

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości w CM znajduje się przy ul. Jagiellońskiej 13-15, budynek A, pok. 7.

W okresie wakacyjnym AIP przy Collegium Medicum dyżuruje w każdy wtorek miesiąca, w godz. 9:00 do 12:00.

Więcej Informacji http://www.aip.bydgoszcz.pl/