Złoty stetoskop wręczony

złoty stetoskop2014Poszukiwania lekarza, pielęgniarki i przychodni, którym wręczono „Złoty Stetoskop” zostały ukończone. Główny organizator plebiscytu Ekspress Bydgoski, 6 czerwca 2014 r. podczas gali finałowej, wyłonił zwycięzców konkursu, honorując najbardziej lubianych i cenionych pracowników służby zdrowia.

Konkurs „Złoty stetoskop” wspomagają czytelnicy gazety, którzy swoimi głosami decydują o ulubionym przedstawicielu służby zdrowia.

I miejsce w kategorii Lekarz zdobył dr n. med. Maciej Socha, adiunkt w Katedrze Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UMK.

III miejsce w kategorii Pielęgniarka i Położna zdobyła mgr Anna Siwek, pracownik Kliniki Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy.

III miejsce w kategorii Przychodnia zdobyła Poradnia Hematologiczna przy Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

dr Socha Maciej zdjęcie  mgr Siwek Anna zdjęcie