Sportowcy na medal

AZS M2014Studenci Collegium Medicum UMK odnoszą kolejne sportowe sukcesy.
W dniach od 30 maja do 1 czerwca 2014 r. w Białymstoku odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce. Wystartowało w nich blisko 2000 studentów z całej Polski, w tym 14 najlepszych zawodników z AZS Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Nasza reprezentacja zdobyła aż 9 medali, w tym cztery złote.
Więcej informacji na stronie AZS >>

Natomiast w dniach od 29 maja do 1 czerwca 2014 r. w Drzonkowie koło Zielonej Góry odbyły się XXXI Akademickie Mistrzostwa Polski w Jeździectwie, w których udział wzięło ponad 200 zawodników reprezentujących 50 uczelni. Startowali w dwóch konkurencjach: ujeżdżenia i skoków w klasyfikacji amator i profi. Naszą Uczelnię reprezentowała zawodniczka Agnieszka Kokot, studentka II roku kierunku biotechnologia, startująca na koniu Tango w konkurencji skoków w klasyfikacji amator. Zdobyła ona srebrny medal oraz tytuł Wicemistrzyni Polski.
Więcej informacji na stronie AZS >>

Zwycięzcom gratulujemy!