Studentki wyróżnione

sum2014Studentki ze Studenckiego Koła Naukowego Pediatrii, Hematologii i Onkologii Collegium Medicum UMK zajęły II miejsce podczas Dziewiątej Międzynarodowej Konferencji Studentów Uczelni Medycznych i Młodych Lekarzy za pracę „Objawy nieswoiste jako pierwszy sygnał prowadzący do wykrycia choroby rozrostowej u dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym”. Konferencja została zorganizowana przez Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach w dniach 22-23 maja 2014 r.

Nagroda przypadła w udziale zespołowi studentek: Anecie Popiel, Marlenie Janiczek, Martynie Chorzępa i Annie Sienkiewicz, które podczas Sesji pediatrycznej zaprezentowały wyniki dotychczasowej pracy naukowej.

sum