Medyczna Środa czeka na zgłoszenia

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauczycieli akademickich do udziału w tworzeniu osiemnastej już odsłony „Medycznej Środy”. Przypominamy, że adresatem wykładów są mieszkańcy naszego regionu, którzy zgodnie z tradycją liczą na kolejną dawkę medycznej wiedzy. Cykl prelekcji cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem od dziewięciu już lat, co niewątpliwie przyczynia się do promocji naszej Uczelni w mieście i regionie. „Medyczna Środa” rusza już w październiku 2015. Tradycyjnie wykłady potrwają 45 minut, a po każdym z nich uczestnicy będą mieli czas na pytania i dyskusję z prowadzącym.

Propozycje tematów prosimy przesyłać na adres e-mail: promocja@cm.umk.plMEDYCZNA ŚRODA GRAFIKA

Jesteśmy jedyną w regionie jednostką tak dynamicznie promującą zdrowe tematy!

docMedyczna_Środa_-_formularz_zgłoszeniowy.doc202.5 KB

>9 edycja Medycznej środy plakat 10edycja Medycznej środy plakat 11 edycja Medycznej środy plakat

13 edycja Medycznej środy plakat 14 edycja Medycznej środy plakat 15 edycja Medycznej środy plakat
MS 16 MS 17 plakat