Urodziny dr. Jana Biziela

Jan Biziel8 listopada 2013 r. Biziel Jano godz. 12:00 odbędą się uroczyste obchody z okazji 155 rocznicy urodzin dr. Jana Biziela, pierwszego Przewodniczącego Rady Miasta Bydgoszczy, Honorowego Obywatela Bydgoszczy oraz Patrona Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 w Bydgoszczy.

Organizatorami obchodów są Urząd Miasta Bydgoszczy oraz Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. J. Biziela w Bydgoszczy.

Komitet Honorowy Uroczystości tworzą:

• Prezydent Miasta Bydgoszczy, Rafał Bruski
  • Przewodniczący Rady Miasta Bydgoszczy, Roman Jasiakiewicz
  • JM Rektor UMK w Toruniu, Andrzej Tretyn

Podczas spotkania zasłużonym pracownikom Szpitala wręczone zostaną odznaczenia państwowe oraz medale i listy gratulacyjne, a także certyfikat ISO dla Szpitala. Uroczystość odbędzie się w Auli Collegium Medicum w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 13-15 (budynek A).

Program uroczystości >>