OFFerty 2013 - Zawsze aktywni

offerty logo

24 października 2013 r. w godz. 10:00 - 15:00 po raz ósmy odbędą się Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2013 organizowane przez Porozumienie Bydgoskich Biur Karier. Miejscem targów, jak corocznie, będzie Hala Sportowo-Widowiskowa Łuczniczka w Bydgoszczy przy ul. Toruńskiej 59.

Targi są doskonałą okazją do znalezienia ciekawej pracy oraz nawiązania bezpośredniego kontaktu z pracodawcami poszukującymi pracowników i praktykantów. Przedsiębiorcom gwarantują dotarcie do szerokiego grona potencjalnych pracowników.
Harmonogram Targów Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2013 >>

Wystawcami są firmy z branż: farmaceutycznej, IT, HR, transport, produkcja i przetwórstwo, usługi, agencje doradztwa personalnego i prac tymczasowych i inne.
Pełna lista wystawców >>

Oprócz tego obecni będą doradcy zawodowi, inkubator przedsiębiorczości oraz punkty konsultacyjne, w których można indywidualnie uzyskać informacje na temat praw i obowiązków pracowniczych, własnej działalności gospodarczej czy możliwości pracy za granicą.