Narada o inwestycjach wieloletnich

Narada o inwestycjach wieloletnich zdjęcie 118 września 2013 r. odbyła się w Collegium Medicum UMK narada rozliczeniowa z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia w zakresie rozliczania inwestycji wieloletnich realizowanych przez uczelnie medyczne w Polsce, którą poprowadził Jerzy Bójko – Zastępca Dyrektora Departamentu Budżetu, Finansów i Inwestycji w Ministerstwie Zdrowia.

W naradzie wzięli udział przedstawiciele Collegium Medicum UMK oraz innych uczelni medycznych realizujących inwestycje wieloletnie: Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Podczas narady przedstawiciele uczelni zaprezentowali sprawozdania z uzyskanych efektów w I półroczu 2013 roku w zakresie inwestycyjnych programów wieloletnich w szpitalach uniwersyteckich, finansowanych z budżetu państwa. Omówione zostały również indywidualne problemy w realizacji programów wieloletnich.
W naradzie wziął też udział Poseł na Sejm RP Tomasz Latos – przewodniczący sejmowej komisji zdrowia.

Narada o inwestycjach wieloletnich zdjęcie 2  Narada o inwestycjach wieloletnich zdjęcie 3  Narada o inwestycjach wieloletnich zdjęcie 4

Narada o inwestycjach wieloletnich zdjęcie 5  Narada o inwestycjach wieloletnich zdjęcie 6  Narada o inwestycjach wieloletnich zdjęcie 7

zdj. M. Kowalikowski (Dział Aparatury Medycznej CM)