Poznaj ofertę AIP

aip 1Jeszcze w lipcu pracownicy Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy Collegium Medicum UMK będą zachęcać do aktywności w zakresie przedsiębiorczości, przedstawiając możliwości i perspektywy jakie daje współpraca z AIP.

Akcja prowadzona będzie w dniach:

• 24-29 lipca 2013 r., w godz. 10:00-14:00 (budynek F, ul. Jagiellońska 15 w Bydgoszczy)
  • 30-31 lipca 2013 r., w godz. 10:00-14:00 (budynek A, ul. Jagiellońska 13 w Bydgoszczy)

Zapraszamy!

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości stanowią największą sieć inkubatorów przedsiębiorczości w Europie, datując swoją działalność od 2004 r. Nadrzędnym celem funkcjonowania inkubatorów jest budowa korzystnych relacji dla rozwoju przedsiębiorczości wśród młodych inwestorów. AIP powstają przy uczelniach całej Polski, oferując młodym przedsiębiorcom wsparcie niezbędne do podjęcia własnej działalności gospodarczej i funkcjonowania w warunkach wolnorynkowych.

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Collegium Medicum UMK
Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 13