Rajd Tatrzański

rajd tarzanski_2013Trwają zapisy na Rajd Tatrzański, który odbędzie się w dniach 16-22 września 2013 r. Zapraszamy wszystkich żądnych przygód studentów, absolwentów oraz tych, którzy są gotowi na pełną przygód wycieczkę po Tatrach. Organizatorem rajdu jest Samorząd Studencki Collegium Medicum UMK.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w wyprawie decyduje kolejność zgłoszeń uczestników.

Wszyscy uczestnicy powinni być wyposażeni w plecak, obuwie górskie, latarkę diodową (czołówkę) oraz sporą dozę optymizmu.

Cena rajdu to: 390 zł* + 14 zł** + dojazd***
* przewodnicy, noclegi, wyżywienie, przejazdy,
** bilety wstępu
*** cena uzależniona od miejsca startu