HR EXCELLENCE IN RESEARCH Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza YUFE Yerun
 

Dietetyczny sukces

Dietetyczny sukces

dietaMonika Gackowska, studentka drugiego roku studiów drugiego stopnia na kierunku dietetyka Collegium Medicum UMK, została laureatką konkursu żywieniowego, w którym studenci i absolwenci szkół wyższych z całej Polski przez dwa miesiące obserwowali życie wirtualnej rodziny na Facebooku.

Ich zadaniem była zamiana nawyków żywieniowych i modyfikacja stylu życia 4-osobowej wirtualnej familii. Spośród nadesłanych zgłoszeń nagrodzonych zostało aż 10 najlepszych propozycji! Pośród nich znalazł się projekt naszej studentki.

Jury w ocenie kandydatów brało pod uwagę spostrzegawczość w obserwacji badanych, merytoryczność, użyteczność planu odżywiania i modyfikacji stylu życia oraz miernik korzystnego wpływu planu na opisywaną rodzinę, a także kreatywność.

Organizatorem konkursu jest firma Nestlé. Już 10 czerwca 2013 roku spośród laureatów wyłonione zostaną osoby, które mają szansę na kolejne nagrody w postaci: praktyki w Centrum ds. Żywienia Nestlé, udziału w ogólnopolskiej konferencji żywieniowej i szkolenie z autoprezentacji.