Juwenalia 2013

juwW dniach 15-18 maja 2013 r. w Bydgoszczy odbywały się Juwenalia. Studenci Collegium Medicum UMK przygotowali wiele imprez i atrakcji.

FOTOREPORTAŻ >>

Oto co przygotowali studenci Collegium Medicum UMK:

PIĄTEK
Dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (wieczorowych) 17-18 maja 2013 r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych. Zajęcia na studiach niestacjonarnych (zaocznych) odbywają się zgodnie z rozkładem zajęć.

1. Bój medyków
    Godziny: 9:30 - 14:30
    Miejsce startu:  KIS (Klub Inicjatyw Studenckich), ul. 3-go Maja 3, Bydgoszcz

Kryminalna Gra Miejska, w której udział może wziąć każdy student Collegium Medicum UMK. Poszukiwane 3-osobowe drużyny, które chcą zabawić się w Sherlocka Holmes’a i rozwiązać kryminalną zagadkę!
    Skład drużyn można zgłaszać do 15.05.2013 r. drogą mailową na adres malczak.joanna@gmail.com
    W mailu zatytułowanym GRA MIEJSKA należy wpisać nazwę drużyny, skład osobowy (imię i nazwisko, kierunek każdej osoby), numer kontaktowy.

2. FESTIWAL SPORTUTurniej Piłki Plażowej Siatkówka
    Godzina:  10:00
    Miejsce: Klub Sportowy Gwiazda, ul. Bronikowskiego 45, Bydgoszcz

Drużyna może liczyć dwóch zawodników + trzeci rezerwowy.
    Zawody będą rozgrywane w kategorii kobiet, mężczyzn oraz mix.
    Zawody będą rozgrywane na trzech profesjonalnych boiskach do piłki plażowej.
    Uwaga! W drużynie może występować maksymalnie jeden zawodnik z sekcji siatkówki.

3. Turniej Piłki Nożnej 6-osobowej
    Godzina:  10:00
    Miejsce: Klub Sportowy Gwiazda, ul. Bronikowskiego 45, Bydgoszcz

Drużyna może liczyć 5 zawodników + bramkarz + 6 rezerwowych.
    Zawody będą rozgrywane na trzech boiskach ze sztuczną i naturalną trawą o wymiarach 55 m x 30 m.
    Uwaga! W drużynie może być maksymalnie dwóch zawodników z sekcji piłkarskiej.

4. wystawa narodzinyWystawa fotografii "Narodziny w sztuce"
    Godzina:  13:00
    Miejsce: Galeria Miejska BWA, ul. Gdańska 20, Bydgoszcz

Wernisaż wystawy pt. „Narodziny w sztuce”. Obok cudu narodzin, fotografie znanego bydgoskiego artysty Wojciecha Woźniaka ukażą również pełną pasji i zaangażowania pracę lekarzy, położnych i pielęgniarek w tym jakże szczególnym dla każdej kobiety momencie.
    Wystawa potrwa do 7 czerwca 2013 r. i wpisuje się w tegoroczną edycję Europejskiej Nocy Muzeów, która odbędzie się z 18 na 19 maja 2013 r.
    Kuratorem wystawy został jej pomysłodawca - dr n. med. Maciej W. Socha, adiunkt w Katedrze Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Collegium Medicum UMK i pracownik Kliniki Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy, natomiast organizatorem wystawy jest Dział Promocji i Informacji CM.
    Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

5. grillMedyczne Grillowanie
    Godzina:  16:00
    Miejsce: parking Collegium Medicum UMK, ul. Jagiellońska 13 Bydgoszcz

Gdy wstaniecie po Balu Fartuchowym, Wasze żołądki podejmą normalną pracę, a w Waszych lodówkach będzie tylko światło przyjdźcie na Medyczne Grillowanie! Tam czeka na Was pyszna kiełbacha… i coś do picia ;)
    W tym roku organizatorzy postarają się przejść samych siebie! Będzie więcej, dłużej i intensywniej!
    Co Was czeka?
    Jak zwykle wiele, wiele atrakcji. Dokładniej?
    Sprawdzajcie stronę Samorządu Studenckiego. Tam na bieżąco będą pojawiać się szczegóły.
    Musisz tam być!!!

Więcej informacji o bydgoskich Juwenaliach znajdziecie na: www.juwenalia-bydgoskie.pl

bal fartuchowyBal fartuchowy

Data: 15.05.2013 r.
Godzina:  20:00
Miejsce: klub „Savoy”, ul. Jagiellońska 2, Bydgoszcz

Zapraszamy Was serdecznie na jedną z najhuczniejszych imprez w roku, organizowanych dla studentów Collegium Medicum UMK. Jak co roku przygotowaliśmy szereg atrakcji. Nie zabraknie dobrej muzyki, doborowego towarzystwa, konkursów i oczywiście nagród!
Warto przyjść w fartuchach.
Wstęp 5 zł
Rezerwacja pod numerem 607 150 004