Pielęgniarka i położna w życiu rodziny

11 maja 2013 r. w godz. 10:00 - 16:00 na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy odbędzie się festyn prozdrowotny „Pielęgniarka i położna w życiu rodziny”, organizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej.

W programie imprezy przewidziano szereg atrakcji promujących zawód pielęgniarki i położnej, m.in. pomiar ciśnienia tętniczego, poziomu glukozy we krwi, masy ciała i wskaźnika BMI. Zainteresowani będą mieli okazję skorzystania z porad dotyczących zdrowego stylu życia. Zaplanowano również prezentację Wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum UMK ze szczególnym uwzględnieniem kierunków pielęgniarstwo i położnictwo. Imprezę uświetnią występy zespołów taneczno–wokalnych.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

dzien pielegniarki_2013