Wady stóp w fizjoterapii

stopy12 kwietnia 2013 r. Katedra i Zakład Kinezyterapii i Masażu Leczniczego zaprasza studentów i pracowników Collegium Medicum UMK na spotkanie naukowe „Problem wad stóp w praktyce fizjoterapeutycznej”, które poprowadzi dr n. med. Katarzyna Strojek.

Spotkanie odbędzie się w godzinach 12:00-13:00 w budynku audytoryjnym przy ul. M. Curie Skłodowskiej 9 w Bydgoszczy w sali nr 10.

Podczas panelu naukowego zostaną poruszone problemy związane z wadami stóp, wynikającymi z nich zagrożeniami oraz sposobami ich profilaktyki. Zostaną omówione poszczególne metody oceny stóp oraz kompleksowe postępowanie fizjoterapeutyczne zapobiegające rozwojowi wad stóp i postawy.

Zapraszamy!