HR EXCELLENCE IN RESEARCH Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza YUFE Yerun
 

Zapobieganie zakażeniom HCV

Zapobieganie zakażeniom HCV

hcvNarodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny oraz Katedra Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Collegium Medicum UMK zapraszają 4 lutego 2013 r. do udziału w szkoleniu „Postępowanie z pacjentem z wirusowym zapaleniem wątroby typu C oraz epidemiologia i prewencja zakażeń HCV”.

Szkolenie odbędzie się w ramach międzynarodowego projektu „Zapobieganie zakażeniom HCV”, do udziału w którym została zaproszona Katedra Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej CM UMK w Bydgoszczy, jako reprezentant województwa kujawsko-pomorskiego. W Polsce do udziału w projekcie zostało zakwalifikowanych pięć województw.

Szkolenie odbędzie się 4 lutego 2013 r. w godzinach 10:30-16:30 w Hotelu City przy ul. 3 Maja 6 w Bydgoszczy.
doc Program szkolenia >>

REJESTRACJA
Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o dokonanie rejestracji do 28 stycznia 2013 r. poprzez wypełnienie formularza zgłoszenia, znajdującego się na stronie http://148.81.188.83/szkoleniehcv/  albo przesyłanie zgłoszenia, zawierającego imię i nazwisko uczestnika oraz instytucję lub wykonywany zawód medyczny na adres szkoleniehcv@pzh.gov.pl w tytule wpisując "Bydgoszcz 04.02.2013".

Dodatkowe informacje można również uzyskać pod numerem telefonu: (22) 542-13-37.

Serdecznie zapraszamy!